Tonari no Seki-kun

Tonari no Seki-kun

Apr. 17, 2017
Vlerësimi Yt: 0
10 1 votë

Creator

Creator

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Në mes të klasës në një shkollë të caktuar, Rumi Yokoi, një studente e zellshme, e ka kthyer jetën e saj në klasë me kokë poshtë kur shoku i saj i bankës, Toshinari Seki fillon të luajë vetë në bankën e tij në klasë. Megjithëse Rumi është e bezdisur nga orët e vështira e të ndërlikuara të Toshinarit, ajo gjen veten të tërhequr në hobin e tij interesant. Asnjëherë nuk është në gjendje të përqëndrohet, Rumi vëzhgon mënyrat mahnitëse të Sekit për neglizhencë në klasë.

Tonari no Seki-kun
Titulli Origjinal Komshiu im Seki
Lançimi i Parë Apr. 17, 2017
Lançimi i Fundit May. 03, 2019
Sezone 1
Episodet 23

Sezonet dhe Episodet

1 Sezoni 1 May. 03, 2019

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website