ReLIFE

ReLIFE

Aug. 11, 2019
Vlerësimi Yt: 0
10 2 vota

Creator

rqion
Creator

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Arata Kaizaki (27) hoqi dorë nga puna të cilën mori menjëherë pas diplomimit, pas tre muajsh. Jeta e tij nuk shkoi mirë pas kësaj. Tani prindërit po e kërcënojnë se nuk do t’i dërgojnë më para, dhe duan që ai të kthehet përsëri në fshat. Ai nuk ka asnjë shok ose të dashur me të cilën të flas… Teksa ai është në fund fare, një njeri me emrin Rio Joake shfaqet. Ai e fton Kaizakon që t’i bashkohet një programi rehabilitimi të quajtur ReLife. Ky program përdorë një lloj barne e cila e bën atë të duket më i ri dhe e dërgon në shkollë të mesme…

ReLIFE
ReLIFE
Titulli Origjinal RiJeto
Lançimi i Parë Aug. 11, 2019
Lançimi i Fundit Aug. 31, 2019
Sezone 1
Episodet 17

Sezonet dhe Episodet

1 Sezoni 1 Aug. 11, 2019

komente

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website