One Punch Man

One Punch Man

Oct. 04, 2015
Vlerësimi Yt: 0
9.2 23 vota

Creator

Creator

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Historia e Saitama, një hero që e bën këtë vetëm për qejf dhe mund të mposhtë armiqtë e tij me një grusht të vetëm.

One Punch Man
Lançimi i Parë Oct. 04, 2015
Lançimi i Fundit Oct. 20, 2019

Sezonet dhe Episodet

1 Sezoni 1 Oct. 01, 2015
2 Sezoni 2 Mar. 21, 2019
10

komente

 • Dbz4ever 04/03/2019 Përgjigjiuni

  Wow super anime ju lumt qe e perktheni

 • Super përkthim… e keni qarë!! 🔥

 • AnimeFan 07/06/2019 Përgjigjiuni

  Kur do dal episodi 2-9
  Jeni faqe super 👍💚

  • animeshqiptv 07/06/2019 Përgjigjiuni

   Me datë 11 ose 12 Qershor.
   Faleminderit ❤

   • Erdion 30/06/2019 Përgjigjiuni

    Bravo perkthim super veq vazhdoni

 • One punch man fan 26/06/2019 Përgjigjiuni

  Do dalin pjeset e tjere te one punch man seson 2 ???

  • animeshqiptv 26/06/2019 Përgjigjiuni

   Episodi 11 do lançohet sot. Ndërsa 12 javën tjetër.

   • One punch man fan 27/06/2019 Përgjigjiuni

    JU BENJ NJE PUN TE SHKELQYER ME ANIMET KENI TE GJITH SI GRUP QE PUNONI ME ANIMET FALENDERIMET E PERZEMERTA😘😘😘

    • lobo 31/07/2019 Përgjigjiuni

     presim sezonin 2

     • animeshqiptv 31/07/2019

      Sezoni 2 është hedhur. Kliko sipër “Sezoni 2”.

 • Lajm 28/08/2019 Përgjigjiuni

  Sezoni 3 del ne prill te 2020

 • Gogoli 29/08/2019 Përgjigjiuni

  Me te vertete

 • Lajm 06/09/2019 Përgjigjiuni

  Ata e perkthejm sapo e qit japonia

  • animeshqiptv 09/09/2019 Përgjigjiuni

   Mos fut linqe ne komente se nuk postohen.

 • lajm 29/09/2019 Përgjigjiuni

  na gricet karin animeshqiptv dhe asenshu

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website