One Piece

One Piece

Oct. 20, 1999
Vlerësimi Yt: 5
9.5 48 vota

Creator

Creator

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Ndiqni aventurat e Monkey D. Luffy dhe miqtë e tij për të gjetur thesarin më të madh të lënë ndonjëherë nga Pirati legjendar, Gold D. Roger. Thesari i famshëm misterioz i quajtur “One Piece”.

Lançimi i Parë Oct. 20, 1999
Lançimi i Fundit Oct. 20, 2019

Sezonet dhe Episodet

1 Sezoni 1 Oct. 05, 2002

komente

 • flori 21/02/2019 Përgjigjiuni

  shume mire keshtu vazhdoni edhe me me shume episode

 • Vali 26/02/2019 Përgjigjiuni

  Ma shpesh episodet me i qit

  • animeshqiptv 26/02/2019 Përgjigjiuni

   Sapo te mbarojme projektet e tjera do te perqendrohemi vetem tek One Piece.

   • Leart 06/08/2019 Përgjigjiuni

    Hej te lutem me tregoni si te dal tek sezona e 2t ju lutem

 • raul 08/05/2019 Përgjigjiuni

  episodi 30 aka pas me dal tmarten pse ska dal ma

  • animeshqiptv 08/05/2019 Përgjigjiuni

   Është stafi pushim. Rikthehemi javën tjetër.

  • Zeno 18/06/2019 Përgjigjiuni

   Ju qe thoni me nxjer ma shpesh ep,le te nxjerrin kur kan koh se kohen qe e harxhesin spaguhen

 • paltor 09/05/2019 Përgjigjiuni

  bravo sapo e gjeta kete faqe vetem vazhdoni <3

  • animeshqiptv 09/05/2019 Përgjigjiuni

   Faleminderit për mbështetjen. ❤

 • Nnnnn. 15/05/2019 Përgjigjiuni

  Kur del ep 30

 • toni 11/06/2019 Përgjigjiuni

  kur do nxirrni me shum episode

 • Edi 16/06/2019 Përgjigjiuni

  Kur del ep 33?????….. dhe hidhni me shum episode

  • animeshqiptv 16/06/2019 Përgjigjiuni

   Sipas mundësive. Kur të na dalë koha.

 • Naru one Z 18/06/2019 Përgjigjiuni

  Kur del ep 33 ??????

 • Florent 22/06/2019 Përgjigjiuni

  Kur del episodi i 33

 • Florent 01/07/2019 Përgjigjiuni

  Shim mir veq vashdoni ju lumtë

 • Xhesi 02/07/2019 Përgjigjiuni

  Sa e pash kte faqe por po me pelqen spepse i hidhni episodet me radh dhe jo si faqet e tjera

 • Video 10/07/2019 Përgjigjiuni

  Kur do te del ipisodi tjeter

 • Florent 20/07/2019 Përgjigjiuni

  Postoni ma shpesh episode bre vllaqko

 • Doro 22/07/2019 Përgjigjiuni

  Kur do ta nxjeri ebisodi 34 japonia

  • Florent 06/08/2019 Përgjigjiuni

   Japonia eka nxirr episodin 845

   • Anime 17/08/2019 Përgjigjiuni

    Ore japoni ka qit episodin 945

    • animeshqiptv 18/08/2019 Përgjigjiuni

     Japonia po fiton para ndërsa ne po harxhojmë. Pse thua s’po vazhdojmë me këtë anime.

 • Doro 23/07/2019 Përgjigjiuni

  Me fal por kur do ta nxirrni ebisodi 34

  • animeshqiptv 23/07/2019 Përgjigjiuni

   Njoftimet i bëjmë në Discord.

 • lobo 31/07/2019 Përgjigjiuni

  mA shum me qit

 • Florian 06/08/2019 Përgjigjiuni

  Kur del episodi 34

 • Leart 06/08/2019 Përgjigjiuni

  Me tregoni si ta nderroj sezonen ju lutemm

  • animeshqiptv 06/08/2019 Përgjigjiuni

   Nuk janë përkthyer akoma.

 • Anime 17/08/2019 Përgjigjiuni

  Perse spo e vazhdoni kete anime

 • bobo 19/08/2019 Përgjigjiuni

  perse nuk po e vazhdoni kete anime

 • Anest 28/08/2019 Përgjigjiuni

  PSE nuk nxirrni ma shum episode

  • Monkey d luffy 08/09/2019 Përgjigjiuni

   Para se me përkthy anime
   Duhet me mbajt veten me buk kta!por prap se prap sna lejn pa anime edhe pse skan përfitim prap tirojn
   Ju përshëndes

 • Zoro 20/09/2019 Përgjigjiuni

  Ju falenderoj nga zemra qe po i perktheni keto anime fantastike.
  Jeni me te miret,vec vazhdoni.

 • Dragoi 27/09/2019 Përgjigjiuni

  Jeni me te miret por pse nuk po e nxirrni ebisodin e 34-35

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website