Dr. Stone

Dr. Stone

Aug. 14, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.7 33 vota

Creator

Creator

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Aventura fantastiko-shkencore ndjek dy djem të cilët luftojnë për të ringjallur njerëzimin pasi një krizë misterioze i ka lënë të gjithë në botë të kthyer në gur për disa mijëvjeçarë.

Dr. Stone
Lançimi i Parë Aug. 14, 2019
Lançimi i Fundit Sep. 17, 2019

Sezonet dhe Episodet

1 Sezoni 1 Aug. 14, 2019

komente

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website