Boruto: Naruto Next Generations

Boruto: Naruto Next Generations

Apr. 05, 2019
Vlerësimi Yt: 0
8.9 17 vota

Creator

Creator

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Jeta e shinobëve po ndryshon. Boruto Uzumaki, djali i Hokages së Shtatë Naruto Uzumaki, ka hyrë në akademi,  që të mësojë mënyrën e ninxhës. Tani, teksa shumë gjëra do të shpalosen, Historia e Borutos është gati të fillojë!

Boruto: Naruto Next Generations
Lançimi i Parë Apr. 05, 2019
Lançimi i Fundit Aug. 24, 2019

Sezonet dhe Episodet

1 Sezoni 1 Apr. 05, 2017

komente

 • Klejdi 17/04/2019 Përgjigjiuni

  Do i nxirni episodet e tjera apo jo?

  • animeshqiptv 17/04/2019 Përgjigjiuni

   Shume episode te tjera do te publikohen shume shpejt.

   • Tapa 28/06/2019 Përgjigjiuni

    Do te vazhdoni te nxirni episode te tjera tek Boruto?

 • Tapa 28/06/2019 Përgjigjiuni

  Do te nxirni episode te tjer, nese po kur ?

  • animeshqiptv 28/06/2019 Përgjigjiuni

   Po. Kur t’i nxjerrë Japonia.

 • King 29/07/2019 Përgjigjiuni

  Kur do dalin episodet 116-117

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website