Angels of Death

Angels of Death

Jul. 06, 2018
Vlerësimi Yt: 0
10 1 votë

Creator

Creator

Stafi

Video trailer

Përshkrimi

Rejçëll 13-vjeçare zgjohet për ta gjetur veten të bllokuar në bodrumin e një ndërtese të braktisur. Pa ndonjë kujtim, apo edhe një të dhënë se ku ajo mund të jetë, ajo endet në ndërtesën, e humbur dhe e tronditur. Në kërkim të saj, ajo takon një njeri të mbuluar me fasho. Ai e prezanton veten si Zak dhe ka një drapër që e mban me vete.

Një lidhje e çuditshme është goditur midis tyre, e forcuar nga premtime të çuditshme dhe të çmendura…

Këta dy, të bllokuar në këtë ndërtesë të çuditshme, nuk e dinë pse fati i ka vendosur atje. Por ata do të punojnë së bashku në mënyrë të dëshpëruar për të gjetur një rrugëdalje…

Angels of Death
Lançimi i Parë Jul. 06, 2018
Lançimi i Fundit Oct. 20, 2019

Sezonet dhe Episodet

1 Sezoni 1 Aug. 05, 2019

koment

  • A_Man_Of_Culture 14/08/2019 Përgjigjiuni

    Angels of Death always will have a space in my heart❤

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website