Fantazi

Your Name | Kimi No Na Wa
9.4
720p

Your Name | Kimi No Na Wa

Gjimnazistët Mitsuha dhe Taki janë plotësisht të panjohur duke jetuar jetë të ndara. Por një natë, papritur ndërrojnë vendet. Mitsuha zgjohet në ...
Black Clover
9.7

Black Clover

Asta dhe Juno u braktisën së bashku në të njëjtën kishë, dhe që prej asaj kohe kanë qenë të pandashëm. Si fëmijë, ata premtuan se do të ...
Charlotte
8.2

Charlotte

2015

Charlotte

Teksa në sipërfaqe Yuu Otosaka duket të jetë vetëm një adoleshent simpatik dhe inteligjent, ai ka një sekret – ai ka aftësinë të kalojë në ...
Dragon Ball Z Kai
8.4

Dragon Ball Z Kai

Ribashkojuni Gokut dhe miqve të tij në një seri betejash kozmike! Toei ka reduktuar, rikthyer dhe pastruar animacionin e serisë origjinale të ...
Dragon Ball Super Broly
10
720p

Dragon Ball Super Broly

Goku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar saijan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë.   Shiko ( Rekomandohen↓ ) ...