Dramë

Crystal Sky of Yesterday
9.8
720p

Crystal Sky of Yesterday

Historia e disa studentëve të shkollës së lartë në një fshat kinez, ëndrrat e tyre, miqësitë dhe romancat.   Shiko / Shkarko ...
ReLIFE
10

ReLIFE

2016

ReLIFE

Arata Kaizaki (27) hoqi dorë nga puna të cilën mori menjëherë pas diplomimit, pas tre muajsh. Jeta e tij nuk shkoi mirë pas kësaj. Tani prindërit ...
Angels of Death
10

Angels of Death

Rejçëll 13-vjeçare zgjohet për ta gjetur veten të bllokuar në bodrumin e një ndërtese të braktisur. Pa ndonjë kujtim, apo edhe një të dhënë se ku ...
Your Name | Kimi No Na Wa
9.4
720p

Your Name | Kimi No Na Wa

Gjimnazistët Mitsuha dhe Taki janë plotësisht të panjohur duke jetuar jetë të ndara. Por një natë, papritur ndërrojnë vendet. Mitsuha zgjohet në ...
Charlotte
8.2

Charlotte

2015

Charlotte

Teksa në sipërfaqe Yuu Otosaka duket të jetë vetëm një adoleshent simpatik dhe inteligjent, ai ka një sekret – ai ka aftësinë të kalojë në ...
Inuyashiki: Last Hero
9.7

Inuyashiki: Last Hero

Içiro Inujashiki është i pafat. Teksa është vetëm 58 vjeç, pamja e tij e ka bërë që shpesh të përshkruhet si një plakush i mjerueshëm dhe ai ...
Tokyo Ghoul
10

Tokyo Ghoul

Tokio është bërë një qytet mizor dhe i pamëshirshëm, një vend ku krijesa të këqija të quajtura “ghoul” ekzistojnë së bashku me ...