Aksion

Dr. Stone
8.9

Dr. Stone

2019

Dr. Stone

Aventura fantastiko-shkencore ndjek dy djem të cilët luftojnë për të ringjallur njerëzimin pasi një krizë misterioze i ka lënë të gjithë në botë ...
Dragon Ball Z: The Return of Cooler Me Titra Shqip
10
BluRay

Dragon Ball Z: The Return of Cooler Me Titra Shqip

Cooler ka ringjallur veten si një robot dhe po skllavëron popullin e Namekut të Ri. Goku dhe skuadra duhet të ndihmojnë.   Shiko / Shkarko ...
Dororo
9.8

Dororo

2019

Dororo

+17   VJEÇ Gjatë periudhës së Sengoku-t, kur i gjithë kombi ishte kthyer në fushë beteje, Kagemitsu, Lordi i Daigo-s, bën një pakt me 12 statuja ...
Boruto: Naruto Next Generations
8.9

Boruto: Naruto Next Generations

Jeta e shinobëve po ndryshon. Boruto Uzumaki, djali i Hokages së Shtatë Naruto Uzumaki, ka hyrë në akademi,  që të mësojë mënyrën e ninxhës. ...
Black Clover
9.7

Black Clover

Asta dhe Juno u braktisën së bashku në të njëjtën kishë, dhe që prej asaj kohe kanë qenë të pandashëm. Si fëmijë, ata premtuan se do të ...
Dragon Ball Z Kai
8.4

Dragon Ball Z Kai

Ribashkojuni Gokut dhe miqve të tij në një seri betejash kozmike! Toei ka reduktuar, rikthyer dhe pastruar animacionin e serisë origjinale të ...
Inuyashiki: Last Hero
9.7

Inuyashiki: Last Hero

Içiro Inujashiki është i pafat. Teksa është vetëm 58 vjeç, pamja e tij e ka bërë që shpesh të përshkruhet si një plakush i mjerueshëm dhe ai ...
Tokyo Ghoul
10

Tokyo Ghoul

Tokio është bërë një qytet mizor dhe i pamëshirshëm, një vend ku krijesa të këqija të quajtura “ghoul” ekzistojnë së bashku me ...
My Hero Academia: Two Heroes
9.6
1080p

My Hero Academia: Two Heroes

I Plotfuqishmi dhe Deku pranojnë një ftesë për të vizituar një qytetin lundrues i quajtur Ishulli-I i bërë nga njeriu ku ata takohen me një vajzë ...
Dragon Ball Super Broly
10
720p

Dragon Ball Super Broly

Goku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar saijan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë.   Shiko ( Rekomandohen↓ ) ...