Raporto një Problem
Your Name | Kimi No Na Wa

Your Name | Kimi No Na Wa

Your Name Jul. 07, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.4 8 vota

Video trailer

Përkthyes

FallenKnight
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Gjimnazistët Mitsuha dhe Taki janë plotësisht të panjohur duke jetuar jetë të ndara. Por një natë, papritur ndërrojnë vendet. Mitsuha zgjohet në trupin e Takit, dhe ai në trupin e saj. Kjo dukuri e çuditshme vazhdon të ndodhë rastësisht, dhe të dy duhet të përshtatin jetët e tyre rrotull njëri-tjetrit.

 

Shiko / Shkarko


AnimeShqipTv Openload Streamango VeryStream RapidVideo (reklama +18)   

Your Name | Kimi No Na Wa

komente

  • A_Man_Of_Culture 08/07/2019 Përgjigjiuni

    😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
    Kjo me trishton 😭😭😭😭😭edhe fundi shume cliffhanger god-dammit

  • A_Man_Of_Culture 09/07/2019 Përgjigjiuni

    Me zorr po pres filmin e ri te shinkait, Weathering within you

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website