Raporto një Problem
My Hero Academia: Two Heroes

My Hero Academia: Two Heroes

Oct. 20, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.6 24 vota

Video trailer

Përkthyes

Mr. Shadow
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

I Plotfuqishmi dhe Deku pranojnë një ftesë për të vizituar një qytetin lundrues i quajtur Ishulli-I i bërë nga njeriu ku ata takohen me një vajzë dhe luftojnë kundër një Keqbërësi që merr peng Ishullin.

 

Shiko ( Rekomandohen↓ )


Openload  Streamango  RapidVideo  AnimeShqipTv

 

Shkarko


Openload  RapidVideo

komente

 • Dbz4ever 20/02/2019 Përgjigjiuni

  WOW ky ishte filmi me i bukur i 2018 ju lumt!!!

 • porcodio 11/07/2019 Përgjigjiuni

  te qifsha te plotfuqishmin nuk mund ta quanit all might

  • Kastraveci 11/07/2019 Përgjigjiuni

   te qifsha emrin nuk mund ta quaje “jam gay” o fis shkrepse

  • Dbz4ever 12/07/2019 Përgjigjiuni

   Porcodio do te qi ty e kush tka bo ty brez pas brezi do ta bej mamin me shalet si kulla eifel mor moterqir

  • Monkey d luffy 12/07/2019 Përgjigjiuni

   Porcodio tei pejth familje ke dal tapish mend pse kshu ashtu aj mo na ha karin

 • Deku 12/07/2019 Përgjigjiuni

  O porcodio u qifsh ishalla fisqim të shkërdhefsha dërrasat e arkivolit fis midhje

 • YUTO 12/07/2019 Përgjigjiuni

  Porcodio o kam me tqi robt o pidhrobsh kalamani ju sja vleni me pa Animet se sjeni per ta o analfabeta, ju as nuk po i paguni faqen AnimeShqipTV dhe ju talleni me mundin e tyre. Ju jeni akoma fisqira ju qifsha robt ju qift kari robt bythqir fole edhe njeher keq per faqen AnimeShqip TV do tqi fisin do te le me 20 kalamaj o kar mos te shof qe flet keq. Gjith ajo super faqe u bone ti me e shajt AnimeShqip TV!

 • Ta qi motren nshkoll per 2 sanduic 1200lek

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website