Raporto një Problem
Dragon Ball Z: The Return of Cooler Me Titra Shqip

Dragon Ball Z: The Return of Cooler Me Titra Shqip

Mar. 07, 1992
Vlerësimi Yt: 0
8.3 3 vota

Video trailer

Përkthyes

Mr. Shadow
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Cooler ka ringjallur veten si një robot dhe po skllavëron popullin e Namekut të Ri. Goku dhe skuadra duhet të ndihmojnë.

 

Shiko / Shkarko


AnimeShqipTv Mp4Upload VeryStream Openload Streamango 

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website