Raporto një Problem
Dragon Ball Z: Super Android 13

Dragon Ball Z: Super Android 13

Jul. 11, 1992
Vlerësimi Yt: 0
10 3 vota

Video trailer

Përkthyes

Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

 

Vdekja e Dr. Gero në duart e Androidit 17 dhe 18 nxit aktivizimin e Androidëve 13, 14 dhe 15. Ata përpiqen të vrasin Gokun, i cili lufton ata me ndihmën e Tranks, Pikolo, Vexhita, Krilin dhe Gohan. Çfarë do të ndodhë? Zbulojeni këtë tani!

 

Shiko / Shkarko


Nr.           

 

Serveri           

 

   Kualiteti           

 

1. VidCloud    720p
2. Openload    720p
3. Mp4Upload
   720p

 

 

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website