Raporto një Problem
Dragon Ball Super Broly

Dragon Ball Super Broly

Feb. 01, 2019
Vlerësimi Yt: 0
10 22 vota

Video trailer

Përkthyes

Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Goku dhe Vexhita ndeshen me Brolin, një luftëtar saijan ndryshe nga çdo luftëtar që janë ndeshur më parë.

 

Shiko ( Rekomandohen↓ )


Openload  AnimeShqipTv  RapidVideo  Streamango  Uqload VUP 

 

Shkarko


Openload  RapidVideo VUP Uqload BDUpload

 

koment

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website