Raporto një Problem
Crystal Sky of Yesterday

Crystal Sky of Yesterday

Sep. 10, 2019
Vlerësimi Yt: 0
9.8 4 vota

Video trailer

Përkthyes

Ms.Todoroki
Përkthyes

Stafi

Përshkrimi

Historia e disa studentëve të shkollës së lartë në një fshat kinez, ëndrrat e tyre, miqësitë dhe romancat.

 

Shiko / Shkarko


AnimeShqipTv VeryStream

Crystal Sky of Yesterday

komente

  • endri 13/09/2019 Përgjigjiuni

    faleminderit per keto anime ju lutem postoni sa me shum si kto lloj animesh👍

  • A_Man_Of_Culture 16/09/2019 Përgjigjiuni

    A Donghua (super🔥🔥🔥) spoil me a little esht dub Shqip apo Me titra?

Posto një koment

Emri *
Add a display name
E-maili *
Your email address will not be published
Website